Avatar uživatele
zjentek

Může pes paštiku Májka?

Já myslím, že pro takový účel by mohla být dokonce velmi vhodná, ale je to jenom názor prosťáčka.

Poznámka: Ještě než začneme přemýšlet nad účinky paštiky na psa, prosím představme si jen velká plemena, protože všem je myslím jasný, co udělá jedno klasická konzerva Májky třeba s takovou čhivavou..

Zajímavá 0 před 2068 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zbyndo

Moj psík má veľmi rád paštiky,teda aj májku,on si vždy sadkal predo mňa,akeď som jedol chlebík s paštikou,jedli sme kúsok on,kúsok ja,a tak sme to zjedli spolu,on sa tak oblizoval,že som musel natrieť ďalší kúsok,zrejme by mu chutilo bez chlebíka ešte viac,ale dohováral som mu,s chlebíkom je to zdraviešie,že mu to neuškodí,ale hlavne som chcel,aby sa aj zasýtil,mal pochúťku,a pre zmenu niečo iné ako granulky.Inak okrem paštiky jedol všetko,cestovi­ny,ryžu so šťavičkou,poli­evočku,dokonca aj segeden s knedlíkom,tanier po ňom ostal akoby vyšiel z umyvačky riadu.Osprave­dlňujem sa,2 mesiace dozadu som písal o našom odlúčení,tak zasa slzičky.Odkazujem mu:drž sa môj chlapec

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Co by ne, ale ne najednou půl kila. Májku baští s chutí všichni psi i kočky, které jsem pohostil. Když ji přežiju i já, pak už všechno.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

V malém množství by to šlo, jinak Májku nechejte pro Majku. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Může, mouka psům nevadí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Jako pamlsek možná. Trochu. Ale že by to byla pro psy zdravá potravina, nebo dokonce běžné krmení? Podívej se kolik je tam soli. To není nic pro zvířata. Dej jim radši nesolené a nekořeněné maso.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Neměli by to jíst moc často. Je tam dost soli a ta psům vysloveně škodí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nejsem Tata!

Nevidím důvod proč by nemohli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek