Altair-AC

Může mít člověk permanentní erekci?

Jak se to stane?

Nejlepší odpověď
Muso

Ano, říká se tomu priapismus a rozhodně to není nic příjemného. Naopak je to velmi bolestivé. Důvody mohou být vaskulárního či neurologického rá­zu.

Další odpovědi
Vladislav II

Ano, dokonce existuje brazilský banánový pavouk, který toto způsobuje po kousnutí. Jedná se o jednoho z nejjedovatějších pavouků vůbec a erekce trvá i několik hodin.

Dominno

Muso: tak tím bych si přál z části nakazit, at aspon někdy mám stálou erekci, když je třeba :D

Dominno

to si ani nedovedu představit, já jsem rád, když se vůbec postaví, dřív to bez tablet Red Poweru prakticky nešlo, problémy byly každodenní rutinou