Boy 13

Může kolaps vymazat vzpomínky v mozku?

Může kolaps (mdloba) vymazat naše vzpomínky v mozku tak, že si třeba nebudeme pamatovat, co jsme dělali před rokem a tak?

Nejlepší odpověď
annas

Neopakujte stále své otázky. Ptáte se nejméně po čtvrté. Když vám odpovědi nevyhovují, obraťte se na lékaře, který zjistí příčinu.

Další možnost, navštivte psychologa, když vám vzpomínky nedají spát.

Vkládám odkaz, pročtěte si sám, uvědomte si, že jde o vaše zdraví.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=kolaps+a+mdlo­by+

Další odpovědi
Drap

Ne

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.