Kc

Může fungovat žití ve třech? (,, Do konce života?!")

Odpovědi
Edison

Tak může, proč by nemohlo. I ve více… Bez problémů. V některých případech je to dokonce nevyhnutelnou nutností. Třeba u některých zvířat, které žijí ve smečkách, u někyerých jednobuněčných organismů a mnoho a mnoho dalšího.

Kazatel

Tak pokud plánuješ alespoň jedno dítě, tak urcitě.

Nicméně jedná-li se v dotazu o Švédskou trojku, tak ta v našich zeměpisných souřadnicích není oficiálně považována za propagovaný model rodinného soužití.

zjentek

V cizině jsme bydleli ve třech, než se kažný z nás osamostatnil. Já a dvě baby. Do konce života bych tam s nima nebyl, bo bych se na tuti zbláznil!

nyjono

Může. Ale nemusí. To nemůže logicky nikdo vědět. Takže maxi hloupá otázka. Leda, že by se lidi v tom žití po čase různě střídali.
Jako to je časté v normálním životě. Málokdo vydrží celý život ve vztahu ve dvou.
A … kolik roků máš asi tak na mysli, do konce života? Třeba 60?

Blaškova

Ve třech jako 1 žena a 2 muži?