Lgee

Může EU nařídit popravu?

Třeba "tam ten člověk je pravděpodobně terorista tak mu preventivně uříznout hlavu.

Nejlepší odpověď
Edison

Hloupá otázka. NE!

Další odpovědi
marci1

Samozřejmě ne. O každém trestu za případný zločin musí rozhodnout soud.

Drap

Ne, nemůže

Pella

V EU jsou trest smrti zakázaný

Ametyst

Dneska se přece posílají teroristi k doktorům.

Lgee

Edison – co je na tom hloupého?

anonym

Zní to jako bys tu ani nežil, když nevnímáš ani základní principy demokracie a nezávislého soudnictví na kterých země EU staví.

anonym

Kdyby na tvou otázku byla přípustná odpověď ano, už dávno bych tu nebyl a nejspíš by to bylo dost strašné místo k životu 🙂 Je to jako by ses zeptal zda president Miloš Zeman může ukázat prstem na kohokoliv bez soudu a nechat ho popravit … já prostě nepochopím jak vůbec takovou otázku můžeš dát do kupy když musíš vědět že je to v tomto politickém systému prostě nesmysl.