Může dítě z logopedické školky nastoupit na běžnou základku?

Odpovědi
panenka

ano může nastoupit normálně na zakladku bez potíží.v dnešní době jsou děti které chodí do škole a právě pro zlepšení sikavek,souhlásek písmenek tuto logopedii naštěvují.vaše dítě logopeda aspon navštěvovat a potřebovat nebude

lorja

Ano.Můj syn do takové školky chodil.Jejich škola má s paní logopedkou ze školky smlouvu na určitý počet hodin výuky přímo ve škole.Děti,které nápravu řeči potřebují,tam mohou docházet po vyučování.Bližší informace o vadách řeči: www.logopedie-sulistova.cz