Shizuka

Uceni z domu na zakladni skole?

chci se zeptat jestli je tu nejaka moznost psat testy z domova kdyz jsem na zakladni skole…mam slabou imunitu a proto jsem casto nemocna ..takze vzdycky kdyz prijdu do skolx prodvihnu plno testu..pokud by to neslo…setkali jse se s touhle situaci nekdy mate nejake napady?(omlouvam se za pripadne chybky psano na mobilu)
Doplňuji:
fenomen – jo tak to jste neviděl můj mobil :D bohužel na dotykových mobilech neumím vůbec psát takže někdy se v nějakém slově najde písmenko které tam ani nepatří :D a myslela jsem překlepy jakoskolx, prodvihnu nemyslím gramatické chyby :)

klob1 – No mojí učitelé by asi nebyli ochotní chodit až k nám domů :D

Nejlepší odpověď
ivzez

Testy nelze „psát z domova“.

I v případě domácí výuky
se na přezkoušení dochází do školy.

  • ––

Doporučila bych dohodnout se s vyučujícími
o zasílání učiva, úkolů apod. na e-mail
a průběžně se připravovat i v době nemoci.

Největší potíže většinou odezní během prvních pár dnů,
potom už se můžeš začít trochu učit – samozřejmě
po částech, nikoliv např. celé dopoledne …

Pokud by se s některými vyučujícími nedařilo dohodnout,
můžeš (radši ale rodiče) se obrátit na vedení školy.
Většina vyučujících ale uvítá zájem a bude spolupracovat.

Další odpovědi
klob1

Ano. U mě to také bylo jeden čas. Učitelé docházeli k nám domů a vše se dělalo doma. Bylo to na dohodě rodičů, školy a lékaře. Myslím.
Normálně ke mně chodila učitelka a nosila úkoly a co se mám naučit z různých předmětů. Pak chodili vyučující učitelé mě zkoušet a psát písemné zkoušky. Někdy to i probíhalo s jedním učitelem více předmětů.
A nic rodiče neplatili. Jen to občerstvení, ale bylo to lepší, že se o nic ve škole nepřišlo, i když mě škola tak nebavila. Ale přijít o čas se mi také nechtělo.

fenomen

Obávám se že možnost psát testy doma neexistuje.

A to že píšeš z mobilu snad neznamená že budeš psát s chyby, když už se chceš vymluvit že neumíš psát tak vymysli něco smysluplnějšího.
Doplňuji:
Já jsem to taky myslel tak, ale zároveň si myslím že není nic zas tak těžkého si text před tím než ho vložím na internet (či tak něco) zkontrolovat a popřípadě opravit. A opravdu že máš špatný mobil není výmluva.

led

V odôvodnených prípadoch je možné robiť testy individuálne podľa dohody so skúšajúcim učiteľom (vedením školy)