Kapicka

Stresuji se ze znamek!

Stresuji se ze znamek.Uz si nevim rady vzdy jsem byla zvykla dostavat 1,2 a v nejhorsim pripade 3.Ale problem je v tom ze jsem uz v 7. tride a tam je to kord tezky :( .Chci byt zase ta sama jako driv,jenze vzdy jsem po prazdninach takova jeste nesoustredena.Nevim proc mi na znamkach tak zalezi,ale proste chci byt dobra .Pomuzete mi abych se nejak nestresovala?

Nejlepší odpověď
Mucillinka

Trocha stresu asi ke škole patří,ale ne mnoho. Chce se to průběžně učit, nové látky a také počítat s tím, že přibývají i nové předměty jako chemie, fyzika a podobně. Určitě bych se moc nestresovala, aby jsi pak ke škole a dalšímu studiu neměla odpor. Pokud máš třeba nějaký prblém s učivem, tak požádej vyučujícího, aby ti poradil, pomohl, látku ještě jednou vysvětlil, nebo zkus nějaké doučování, pokud je toho na tebe moc. Může to být i tím, že teď byly prázdniny a člověk si zvykne na trochu jiný režim, že je v klidu, nemusí vztávat do školy, zkus se do toho zase pomalu dostávat, do toho učení a ppovinností a bude to určitě v pohodě, držím ti palce :) :)

Další odpovědi
Babunka

Věř mi, že 7.třída těžká není, když ji porovnám se střední či vysokou školou. Soustřeď se a uč se, bude to v pohodě.

Alesh

Prosím tě, víš kolikrát jsem dostal ve škole bůra (5) nebo čtverec (4)? 🙂 No a nakonec jsem to dotáhl až na tři písmenka s tečkou. 😉 Známky nejsou až tak důležité, někdo má samé jedničky a stejně ho*no umí, protože to má nadrcený a neumí to prakticky použít. Do půl roku to zapomene a pak je dutej jak bambus. 🙂 Důležitý je, se něco naučit a umět to použít. Zhoršující se známky mají spíš informativní charakter, že je potřeba trochu přidat, takže přidej a uvidíš, že to půjde skoro samo! 😉 Chce to klid a trochu se tomu věnovat. Též může pomoct, když si stanovíš jasné cíle, čeho chceš v životě dosáhnout a tvrdě za nimi jít, jinak se v tom člověk plácá, protože neví, proč to vlastně všechno dělá.

MrGandy

Ano, jak bylo řečeno. 7 třída není těžka.

V AJ stačí slovíčka a v ČJ diktáty. Celkově v 7 se se vším teprve začíná, takže matika taky není těžká (a když ti nepůjde, doženeš to v geometrii). A pak tam nic jinýho nevidím…