Avatar uživatele
anonym

Může díte mladší 15ti let vyzvednout balík na pošte co je adresován přímo mu?Nemusí sním být zakonný zástupce??

A čím by se mělo dítě ,,identifikovat''??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, barnajka před 4664 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Je to idiotske – nejen ze s nim musi byt dospely (dokonce to musi prevzit za nej), ale musi mit i rodny list.

Takze doporucuju priste objednavat na rodice, je to jednodussi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Pokud máte na poště někoho známého, kdo zná vás i vaše dítě – zkuste to domluvit přes něj. Z vlastní zkušenosti vím, že kde jsou známosti a vůle, jde vždycky všechno – mamka mi tak kdysi vybrala několik balíčků, o kterých jiná paní úřední tvrdila, že jí je vydat PROSTĚ NESMÍ! :)

Nebo je tu ještě jedna možnost – pokud jste vy nebo vaše dítě doma, nechte si balík doručit přímo do domu. Za tento „nadstandard“ nic neplatíte – a mě vždycky na poště tvrdí, že doma může zásilku převzít kdokoliv, klidně i soused – žádný doklad totožnosti se nevyžaduje – balík vám vydají oproti podpisu, to je vše. Vyjímkou je samozřejmě zásilka do vlastních rukou, a taky dobírka – tam doklad potřebovat budete. U nás to tak opravdu funguje – a tvrdí mi, že to tak funguje všude. Tak snad…

Napadlo mě ještě jedno řešení – když balík nevydají vašemu dítěti a vy nemáte čas jít na poštu, nechte si ho doručit do práce, popř. místa kde jste přes den k zastižení. Zavolejte si na vaši poštu a domluvte se na podrobnostech – neměl by to být žádný problém.

chudste – Česká pošta je idiotská celá, nejenom co se výdeje balíků osobám mladším 15 let týče ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek