kaznasb

Může být teoreticky někdo proti COVID-19 imunní?

Odpovědi
Mc Merkurion

… nejen teoreticky, prakticky se vždy najde nějaké procento, které je imunní, to je tak zařízeno, aby lidstvo nevymřelo …

Edison

Teoreticky? Samozřejmě. Dokonce může někdo mít i aktivní protilátky… Teoreticky. Jen takového najít…

To je zase otázka…

zvonisek

Teoreticky je možné cokoliv, ale dokázat to prakticky. Dokonce i na dýmějový mor byli někteří lidé imunní. Např. Na mor vymřela cela rodina, kromě dcery, ta měla protilátky.