Může být pes pouze veganem?

Nejlepší odpověď
gecco

Ano – klidně po celý svůj život…
😉
Jen to bude život velice krátký…

Další odpovědi
Muffz

Kdyz si chteji lide nicit zdravi a ochuzovat telo o potrebne ziviny z masa aj, tak at si delaji, co chteji. Co mi prijde trestuhodne ale je, kdyz sve labilni nazory prenasi na deti (bratrancuv syn ve svych osmi letech jeste neokusil maso, vypada jak telo bez duse, uplne bez zivota a energie), popr. na zvirata.
Nejsme vsezravci bezduvodne, stejne jako psi. Maso potrebujeme pro spravnou funkci tela a jeho odepirani je nelidske (nepsi).

ivzez

Nemůže – pochybuji, že by šlo o jeho dobrovolnou vědomou volbu.
Pokud by „veganství“ psovi vnutil majitel, šlo by podle mne o týrání.