Lucie.G

Musím na den otevřených dveří střední školy jít s rodičem?

Mám jít na den otevřených dveří na střední školu zdravotnickou, ale oba rodiče jsou v práci. Můžu tam teda jít sama? Bylo mi totiž řečeno od spolužáků, že musím jít s rodiči, ale nechce se mi to moc věřit.

Nejlepší odpověď
annas

Nevím, že by na školu, na niž se hlásite, byla podmínkou návštěva s rodiči.

Na pozvánkách či různých upozorněních bývá zpravidla napsané :
"Vážení rodiče a žáci, zveme Vás na dny otevřených dveří atd. "

Možná s rodiči byste byla jistější, ale když nemohou, tak jděte sama, třeba se připojíte k některé skupině … uvidíte, jak to bude vypadat.

Záleží, zda víte, na co se chcete zeptat. Prohlédnete si vybavení školy atd.

Další odpovědi
led

Návšteva školy v Deň otvorených dverí je dobrovoľná akcia.
Nie je podmienkou, aby prípadný záujemca o danú strednú školu nemohol ísť bez rodičov na Deň otvorených dverí tejto školy. Robí sa to preto, aby sa potencionálny žiak a jeho rodičia mohli zoznámiť s prostredím školy a voľne porozprávať s pedagógmi a staršími žiakmi.

Arne1

BYlo by to určitě lepší s rodiči

ivzez

Návštěva s rodiči je sice lepší → napadne je zeptat se na jiné
věci než tebe, ale podmínkou to není. Klidně můžeš jít sama.