Avatar uživatele
mokrygorky

Musí vás vzít na soukromou školu?

Myslím tím střední. Chování mám normálně za 1. Mají to bez příjmaček. To jim stačí, že budete platit a můžete tam jít? Nebo jak to je?
Google mi jaksi nepomohl :)
Doplňuji:
Díky moc :) Vážně jsi mi pomohl/a :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3420 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
carpediem

Odpoveď byla označena jako užitečná

Většinou jim to stačí:-((( Matura je díky bohu už státní, takže ji blbec jen tak neudělá.

Nemá cenu studovat školu, která nemá úroveň, jen papír je k ničemu, zaměstnavatel chce především odborné znalosti.

Příjmačky tam většinou nejsou, ono se to u maturity protřídí a do té doby spousta lidí zaplatí za 4 roky studia. 😁

Vzít tě nemusí, je to rozhodnutí ředitele, a nejde si ho vynutit, ale neznám nikoho, koho by na soukromou sš nepřijali:-(((

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mokrygorky Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Jo – obvykle jim to (placení) stačí…
Během studia udělá škola i ´nemožné´, aby se žáci udrželi (má z toho příjem), u matury se to vystříbří – a pokud nejde o vysloveně prestižní školu, mají absolventi problém s přijímačkami na VŠ a nebo s hledáním práce…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Připadá mi to jako Právnická fakulta v Plzni. Platíš, uděláš školu. Využij den otevřených dveří a zeptej se na to. Nebo na stránkách školy na internetu. Když máš dobré známky, tak se nemusíš bát. Horší by bylo jít se čtyřkama. Pak by rozhodovalo to placení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mokrygorky

Děkuji všem :)

před 3420 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Rodiče jsou povinni tě živit, dokud se budeš
připravovat na budoucí povolání, ale nejsou
povinni hradit školné na soukromé škole.

Vyděláš-li si na soukromou střední školu,
klidně se na ni přihlaš …

Nebo zaber v učení a přihlas se na školu státní.

před 3420 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek