mokrygorky

Musí vás vzít na soukromou školu?

Myslím tím střední. Chování mám normálně za 1. Mají to bez příjmaček. To jim stačí, že budete platit a můžete tam jít? Nebo jak to je?
Google mi jaksi nepomohl :)
Doplňuji:
Díky moc :) Vážně jsi mi pomohl/a :)

Nejlepší odpověď
carpediem

Většinou jim to stačí:-((( Matura je díky bohu už státní, takže ji blbec jen tak neudělá.

Nemá cenu studovat školu, která nemá úroveň, jen papír je k ničemu, zaměstnavatel chce především odborné znalosti.

Příjmačky tam většinou nejsou, ono se to u maturity protřídí a do té doby spousta lidí zaplatí za 4 roky studia. 😁

Vzít tě nemusí, je to rozhodnutí ředitele, a nejde si ho vynutit, ale neznám nikoho, koho by na soukromou sš nepřijali:-(((

Další odpovědi
gecco

Jo – obvykle jim to (placení) stačí…
Během studia udělá škola i ´nemožné´, aby se žáci udrželi (má z toho příjem), u matury se to vystříbří – a pokud nejde o vysloveně prestižní školu, mají absolventi problém s přijímačkami na VŠ a nebo s hledáním práce…

Kelt

Připadá mi to jako Právnická fakulta v Plzni. Platíš, uděláš školu. Využij den otevřených dveří a zeptej se na to. Nebo na stránkách školy na internetu. Když máš dobré známky, tak se nemusíš bát. Horší by bylo jít se čtyřkama. Pak by rozhodovalo to placení.

mokrygorky

Děkuji všem :)

ivzez

Rodiče jsou povinni tě živit, dokud se budeš
připravovat na budoucí povolání, ale nejsou
povinni hradit školné na soukromé škole.

Vyděláš-li si na soukromou střední školu,
klidně se na ni přihlaš …

Nebo zaber v učení a přihlas se na školu státní.