zjentek

Musí se při diagnóze rakoviny chodit do zaměstnání?

Řekněme, že člověkovi diagnostikují zhoubné bujení třeba v ústech, které mu ovšem zatím nijak a v ničem nebrání(ani ve svačině) a nejspíš ještě nějaký čas bránit nebude.

Keplere, já měl ny mysli zhoubný bujení, to je to, co tě nakonec zahubí. V jaké fázi je postižený, to jsem popsal. Nic mu není, krom toho, že mu „to“ našli.

Nejlepší odpověď
annas

Moje kolegyně pracovala, chodila na onokoligii jen na kontrolu. Nikdo z nás netušil, že jí v těle bují zhoubný nádor.

Nevím, zda „musela“ chodit do zaměstnání, nebo sama chtěla.
Jen přestala hrát házenou, i když družstvo patřilo k mistrům republiky.

Další odpovědi
Kepler

Záleží na tom o jaký druh rakoviny jde a jak na tom postižený je. Kolega chodil do práce s rakovinou prostaty.

Rakovina prostaty JE zhoubná a pokud se nezachytí včas, tak se na ni umírá!

Drap

Případ od případu je to jiné. Záleží na rozhodnutí lékaře a na způsobu léčby.