ƊƖȤȤƳ ƳƬ

Mohu si vybrat od svých 15 let možnost bydlet u jednoho ze svých rozvedených rodičů?

Chci se zeptat jestli někdo něco ví o tom zda mám právo být u jakého chci rodiče pokud mi je 15, rodiče jsou rozvedení a chcu jít k tomu druhému ale ten jeden mi to zakazuje tak se ptám zda mám na to právo.

Odpovědi
Drap

Ty o tom nerozhoduješ. Můžeš jít bydlet kamkoli až budeš plnoletý. Do té doby o tom musí rozhodnout soud. Pokud se tím bude zabývat může se přeptat i na tvoje přání.

line Made

If you are having trouble solving crosswords in the wordle game, please see the wordle answer today for solutions.

da ny

Jsi přesvědčená, že ten rodič, ke kterému bys chtěla jít bydlet (být denně a podílet se na práci a chodu domácnosti), o to také stojí??? CHCE???
Ono je něco jiného být někde „chvilku“ a odejít, za čas se zase objevit.
Může zažádat o svěření do péče a soud může přihlédnout k tvému přání. o takovém soužití je vysněná, ale nemusí to klapat.
Je to na rodiči, se kterým bys ráda bydlela. Ten to musí řešit.
Je možné, že tvá představa