randejl

Může morče kousat? Jestli jo tak jak ho to mám odnaučit?

může morče kousat ? Jestli jo tak jak ho to mám odnaučit ? Moje morče mě chtělo asi kousnout protože jsem k němu dal ruku a ono si k ní přičichlo a pak jsem cítil na ruce jeho zoubky a já jsem ucukl prosím poraďte

Nejlepší odpověď
quentos

vzhledem k tomu, že má zuby, hádal bych, že může i kousat

Další odpovědi
MirKop

Tak to nevím, jak ho to odnaučit, já dělám to, že když mě ožužlává na ruce, tak to nechám, ale když jako hodně kousne tak mu dám pohlavek. ( Klidně si o mě říkejte, že týrám zvířata)

Elite

Morče je mírumiluvné, nemá zlé úmysly. Asi se k němu nechováš moc dobře, nebo si tě spletl s obří mrkví.