Peeeett

Je morče nemocné, je-li naježené a apatické na místě a pomalu se pohybuje, jak kdyby nemohlo?

Znamená to nějakou nemoc, když morče je apatické na místě, pomalu se pohybuje, jak kdyby nemohlo, a je naježené? Den sem je neměla na dohledu, ale byla normálně krmena a vše jak vždy. Děkuji za odpověď

Jen chci dodat že žere, není hlady

Nejlepší odpověď
Drap

Vyšetření po netu nelze provést. Pokud se ti nezdá jeho stav, navštiv veterináře. Příčin může být celá řada. Od banalit až po vážné onemocnění.

Další odpovědi
ivzez

Ani veterináři neumějí vyšetřovat přes internet.
Může to být jen náhoda, ale také může morčeti něco být.
Přes internet jenom z popisu to nikdo nepozná.

Roman71

Jak napsal Drap.. dodávám, naložit morče do přepravní schránky a čím dřív ho vyšetří veterinář, tím líp. Stačí dva dny, kdy morče vynechává stravu a začíná to být velmi vážné. Narušuje se mu tím trávící proces a morče velmi rychle slábne.

Spartaboy

Rozhodně zajdi ke kvalitnímu veterináři co nejdříve ať toho později nelituješ že jsi něco zanedbala.