hanca144

může být králík dohromady s morčetem v jedné kleci

Nejlepší odpověď
Sůwa

Dcera dlouho váhala, ale riskla to a králík s morčetem si v jedné kleci libují, hlavně je pro oba dost veliká.

Další odpovědi
gepik

Ano, snesou se spolu a jsou kamarádi.

mojitek

Dobrý den, králík i morče se velmi dobře snážejí. Můj děda dával do králíkárny několik morčat, protože přebírají nemoci od králíků. Je to opravdu vyzkoušeno.

samicek333

Možná jo, můžete to zkusit, ale když se budou prát hned ze začátku tak je rozdělte…

janek66

Určitě můžou být spolu.A je hezké je pozorovat jak se třeba morče při strachu schovává za králíka, případně mu vyleze doslova na záda pro pocit bezpečí.
Jen jednou za dlouhou dobu jsem měl králíka který se nesnesl z morčetem.Je to veterán který se ke mě dostal na „dožití“ a je celkem agresivní.