Neonka

Zvykne si každé morče na soužití s králíky?

Nejlepší odpověď
chudst

Ani „kazdy“ kralik se nesnese s ostatnimi. Ale obecne: ano, vetsinou si zvyknou.

Další odpovědi
dědapetr

Většinou si zvykne bratrovy vnuci je snimi pěstují normálně.

sejtanka

Mělo by,zatím neznám nikoho,kdo by s tím měl problém,a říká se,že přebírá veškteré nemoci od králíků.

atriplex

Zvyknou si, ale musíte dát morče k mladým králíkům. Dospělý králík je silně teritoriální a nemuselo by to dopadnou dobře. (Vlastní zkušenost)

janek66

Chovám tak zakrslé králíky s morčaty už víc jak 10 let bez problémů.Vždy společně 1 morče, 1 králík.I po smrti jednoho z nich si zvyknou na druhého „partnera“.A je sranda pozorovat jak morče v případě ohrožení hledá bezpečí u králíka a většinou mu vyleze na záda a pozoruje co se bude dít. 🙂