Smack

Moji ženu před cca 3 lety znásilnili a bratr za to dostal zaplaceno. Co mám dělat? Vzpomínka mi nedá pokoj.

Mého bratra ze soucitu jsem nechal nastěhovat k nám domů, ze soucitu, aby nebyl na ubytovně, nějaký den mi řekl, jestli Rumuni a Bulhaři z Changhong z Nymburka, kde jsme pracovali, můžou mít sex s mojí ženou, já myslel, že si dělá srandu, a řekl jsem: no jasně, nějaký den jsem slyšel křik mojí ženy, vzbudilo mě to v obýváku, nevím, jak jsem usnul, jen si pamatuji, že sem pil s bráchou pivo, přišel sem do ložnice a bylo tam plno cizinců a můj bratr byl na mojí ženě, která křičela a brečela, všichni si to natáčeli na mobil, šel sem do kuchyně pro něco chytli mě a něco mi pichli, a pak už si jen pamatuji, že sem se probudil v loznici s mojí ženou, žena si nic nepamatuje, i když měla celej obličej červený, jak ji fackovali.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je na tom alespoň polovina pravdy, tak to chceš řešit tady? Jediné, co můžeš udělat a měl jsi udělat už dávno, je obrátit se na Policii ČR.

Další odpovědi
Frontinus

U znásilnění není oznamovací povinnost (§ 368 TrZ), takže v zásadě nemusíte dělat nic, zejména pokud to celé nemělo pro vaši ženu následky. Každopádně můžete/měl byste to celé oznámit a PČR by to celé měla prošetřit.

Na druhou stranu počítejte s tím, že to celé je natolik bizarní, že pokud bude policista, kterému ten případ skončí na stole, skutečně pečlivý, naprosto vážně prošetří i variantu, že je to celé jen výplod vaší fantazie – ať již úmyslný, nebo chorobný. Dost možná, že bude lépe, když sám nejprve zvážíte tuto variantu, a nejprve si promluvíte se ženou a případně i s bratrem. A pokud oba toto odmítnou jako nesmysl, zvažte, zda by nebylo na místě navštívit psychiatra a promluvit si s ním o tom, zda by něco takového nemohla být chorobná produkce. Takové věci jsou neskutečně zrádné, protože pokud jde skutečně o něco, co se nestalo, vy sám nemáte možnost to poznat. Navíc je zde riziko, že se vám něco podobného bude stávat častěji a bez pomoci se může stát, že vám to hodně ublíží.

elkon

„Zajímavá společnost“, s kterou se stýkáte, pak se ničemu nedivte.

anonym

„Vzpomínka mi nedá pokoj“ … tobě nedá pokoj, a co tvá žena ta je na tom se vzpomínkami jak ? A pokud ji to netrápí, co ty se máš co utápět v (nočních můrách, depresích, touze uspořádat akci znovu, sám nepíšeš v jakém smyslu ti vlastně nedá pokoj) … vyhledej pomoc psychiatra, co s tím chceš dělat tady ?