michaela17

Mohu v 19 letech vyniknout v nějakém sportu?

Moje máma mě nikdy nikam nepřihlásila, a tak jsem později ztratila zájem, ovšem přihlásila jsem se na tancování, ale zrušili to, tak mě zajímá, zda mohu ještě alespoň v něčem vynikout.

Nejlepší odpověď
gecco

Jestliže je tvůj přístup „máma mne nikdy nikam nepřihlásila“ a „ztratila jsem zájem“ – můžeš vyniknout leda jako povaleč…
Abys byla vynikající (v čemkoli) – musíš se snažit, musíš o to ´být dobrá´ bojovat – a ne prohlašovat, že chceš vyniknout – a sedět na pr… – ehm – zadku…
😁
Vyber si sport (obecně zájem) – a ´jdi za ním´, třeba přes ´mrtvoly´…
😉

Další odpovědi
anonym

Vyniknout můžete třeba v judu.

p.s. Říká se, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se…

anonym

Šachy jsou vhodné pro každou věkovou kategorii.