Kelt

Mohu smíchat různé jary do jedné nádoby? Stane se něco?

Měl jsem v nádobě jar a když jsem měl asi polovinu pryč, dolil jsem to jiným jarem. Každý měl jinou barvu. Jeden byl citronový, druhý snad zelený. Jen jsem to dolil, abych měl láhev plnou a nemíchal jsem to. Stalo se něco s tím jarem? Na umytí mi stačí pár kapek. Já si myslím, že asi nic. Děkuji.

Nejlepší odpověď
ivzez

Nic se nestane, maximálně to bude „zajímavě vonět“.

Další odpovědi
da ny

Nestane se nic (jablko a citron se nepoperou).
Na mytí např. podlahy to stačí 🙂
/Mám kamarádku v jednom z výzkumných ústavů v Olomouci, před nějakým časem mne varovala před používáním jistých mycích přípravků doporučovaných na nádobí/..

nyjono

da ny, to je dobrá informace, když vidím tu nabídku v obchodech. Naštěstí je tam nekupuji.