zjentek

Mohu požádat o ideální formulaci otázky?

Jak bych měl ideálně zformulovat tuto otázku?

(An, prosím pěkně, pokud zde čtete, jak mám správně formulovat otázku níže?)

Nejlepší odpověď
annas

Mohu požádat …? Moje odpověď požádejte. Mohu požádat – mohu je pomocné sloveso. Podle významu se ptáte na budoucnost. Mohu požádat za hodinu , později, zítra atd. – jde o vyjádření juskutečnitelnosti děje; či jeho možnosti,.

Je správné začínat otázku tázacími zájmeny, jak, kdy, kde, co, pozor na proč. Nebo popište, , co si myslíte? Platí uvedená slova apod,. Jaký je váš názor na ..?
Pozor na správnost užití zájmen jaký x který.

Prošla jsem vaše otázky , většina z nich začíná tázacími zájmeny, jenže tato, kterou jste vložil, není přímý dotaz,., Otázka se vám nepovedla .

Jak by mohla znít otázka, která vyžaduje od reagujících postup při formulaci, případně , jak má otázka vypadat. .

Např.
Jak by měla být správně formulovaná (položená) otázka? Jak ideálně (správně, srozumitelně) formulova, položit t otázku?

Určitě přijdete sám na další možnosti.

Další odpovědi
paul1

Jistě.

elkon

Kterou? Ale pokud se ptáš na nesmysly (jako obvykle), bude problém s formulací vždy.