Maky2000

Mohu otěhotnět, když poctivě beru HA?

Ahoj.
Vím, že takových dotazů tady bylo dost,ale já opravdu beru prášky pravidelně. Se svým přítelem půl roku a poctivě každý den večer beru HA. V poslední době jsem si všimnula, že jsem trošku přibrala, je mi často špatně,mám blbou náladu a sním vše, co mi přijde pod ruku. Říkala jsem si, že je to tím počasím a obdobím před vánoci.

Ale stalo se to, že jsem to nedostala. A momentálně mám zpoždění 10 dní, což mě osobně přijde celkem dost.

Tak by mě zajímalo názor i jiných. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

Děkuji za jakoukoliv odezvu.

PS: jinak dneska si jdu radši koupit těhotenský test,pro jistotu

Odpovědi
Dochy

Ano, můžeš, pokud provozuješ však víš co…
Ale to co popisuješ může být i přímý následek té HA – kromě toho zpoždění.

Edison

Žádná AK není 100%. Panenka Masie by mohla vyprávět. 😉

Pepa25

S velmi malou pravděpodobností (při správném užívání), ale ano. Těhotenský test je dobrý nápad.