Mohu jít do kina na 3D film, přestože nosím dioptrické brýle?

Bude mi vadit, když si na své brýle nasadím ještě ty 3Dčkové, nebo si je budu muset sundat? Jde mi o to, že i v kině musím mít svoje dioptrické brýle, jinak bych měl vše rozostředné. Dík.

Nejlepší odpověď
Ella

ano můžete – normálně si 3D brýle nasadíte přes dioptrické brýle a je to, žádný problém. Kamarádka to tak dělá už roky…

Další odpovědi
Deli

Taky mám brýle na dálku, na 3D nemůžu, bolí mne z toho hlava. Jsem ale migrenik. Jinak znám lidi, kteří chodí a brýle si nasadí přes své. Musíte to vyzkoušet.

anonym

To by mne také zajímalo,proto že já mám oční vadu – tupozrakost!

pokazdejinak

jít můžete, ale za sebe můžu říct – je to otrava a krajně nepohodlné… možná, že to závisí na typu brýlí, ale absolvovala jsem to jen jednou a hodně si rozmyslím, něž půjdu zase na 3D film
měla jsem svoje brýle a ty 3D jsou takové tlustší, takže mi seděly až hodně vepředu, skoro na špičce nosu a protože jsou těžké (kvůli té technice) tak mi to fakt vadilo – celý film jsem si je rukou nadlehčovala nebo je i sundavala, když nebyla na plátně nějaká extra akce :/ asi si počkám až vynaleznou nějaké tenčí a lehčí brýle ;)
ale asi to člověk musí vyzkoušet, ten film se mi líbil, 3D rozměr mě nadchnul, jen ty brýle kdyby byly pohodlnější

mimamocz

Příspěvek smazán administrátorem.