Mish_ell

Mohou v nějakých případech jet (např. v autobuse) 2 lidé na stejnou/jednu šalinkartu? Třeba matka s dítětem?

Odpovědi
a623682@drdr

V Brne to lze napriklad s rocni salinkartou v nepracovni dny – muze s tebou jet jeden dosplej nebo tusim dve deti do 15 let.

Funna

měla bys napsat o jaké město je jedná…předpokládám, že o Brno…a to má u ročních základních předplatných jízdenek napsané: jízdenky základní platí v nepracovních dnech pro 1 další osobu a až 3 děti do 15 let cestující spolu s držitelem předplatní jízdenky

Radomír.cz

Ty jsi z Brna, ne? Protože my říkáme jízdenka. Ale odpověď na tvou otázku nevím.