Georgo2010

Mohou se jeste jist vajicka nameko?

Nejlepší odpověď
beer

A proč ne? Občas si je dělám, protože je to dobýý !

Další odpovědi
anonym

Dejte si je,my je dlabem taky,víte co bychom vůbec všechno nesměli?Co by to bylo za život?Dobrou chuť!

dědapetr

Mohou a stejně tak na hniličku a i stracená a do skla taky není problém,dobrou­ chuť.

Ella

a proč by se nemohly?

arygnoc

Proč ne.
Jednou tak za týden si dám i syrové.

led

Vlasta Burian síce už nežije, ale kľudne môžte jesť aj „Tři vejce do skla“. Neublíži vám to…

Alesh

Když se můžou pít syrová, tak jemné povaření jim v určitém ohledu spíš jen prospěje. Pokud to ovšem není vejce od Černobylu, to pak žádný var nepomůže. 😉

žolik

Tobě to někdo zakázal? vajíčka na měko(hniličku)jsou viníkajíci,klid­ně můžeš.

Zdroj: žolík

jmhad

doma ano,v restauraci se nesmějí nabízet a pokud je chci,musím si to výslovně vyžádat.Stejné je to se sázeným vejcem /volským okem/.A např.ta­tarák už vůbec ne,ale v řadě hospod ho dostanete.

jeronimo

Sám osobně bych to nedoporučoval ani koupené v obchodě. A z domácích chovů už vůbec ne, ty nejsou nikterak prověřené. nedoporučoval bych konzumaci kvůli salmoneóze.

Housenka1973

Jejda, to je jasný, že jo!!!! Taková dobrota!!! Pokud se bojíte salmonely, tak nemusíte. Pamatuju si na jeden dokument, ve kterém vysvětlovali, že zárodky této sviňky nemyté jsou hlavně na skořápce, nikoli ve vnitřku vajíčka.