sveracz

Mohl by cestovatel v čase nakažený Covidem-19 způsobit v minulosti celosvětovou pandemii?

Nejlepší odpověď
Edison

Jsou dva možné scénaře: 1. Nemůže nikoho nakazit, bo by došlo k časovému paradoxu a tomu příroda s fyzikou pečlivě brání. 2. Může stejně, jako jakýkoli jiný cestovatel.

Další odpovědi
Kepler

Myslím, že by si covídka ani nevšimli. Trochu by si zakašlali, sem tam by někdo umřel jako na každou jinou chřipku. Spíš by cestovatel v čase by chytil něco výživnějšího: černý mor, tyfus. neštovice…

aliendrone

No, pokud ano, tak ta epidemie již BYLA. (tenkrát všemu říkali „mor“, bez ohledu na to, jestli šlo o neštovice, coleru nebo Covid) Časové paradoxy jsou tak krásné proto, že díky nim vznikají opravdu mimořádně PARADOXNÍ situace. ;) :D :D