kemo

modem od UPC

Měl jsem internet od UPC. 30.11. končí smlouva a budu vracet modem. Nyní jsem se přestěhoval do jiného bytu a je zde také zavedeno UPC ale bez modemu. Takže sem si půjčil modem z druhého bytu a internet mi jede. Koncem listopadu ale musím modem vrátit.
Doplňuji:
Bude mi fungovat internet když si zakoupím jiný modem nebo musím mít přímo originální modem od UPC?

Nejlepší odpověď
badisko

hele mam internet od vodafone …a router od eircom..a jede .....ono by to melo byt jedno…

Další odpovědi
Earl Sin

Ve vašem připadě bych na UPC domluvil přesun služeb na jinou adresu.
Modem po vás budou chtít zpátky, takže budete potřebovat modem pro kabelové připojení – standard DOCSIS. Běžné modemy to neumí, takže jedno to určitě není.
Navíc při jiném modemu vám nemusí poradit v případě výpadku na vaší straně.