iwetax

Kolik platíte za internet?

Jaké byli počáteční náklady (modem, instalace)? Jste vázáni smlovou? A od koho internet máte?

Já bydlím na šumavě a mám pevný od O2 a teď mi končí povinná doba. Platím 830kč (půl ruku jsem platila 570kč) Nevím jestli mám přejít k levnějšímu.
Doplňuji:
To je asi pro Prahu, já bych potřebovala Klatovy- Železná ruda

Nejlepší odpověď
rynek878

Rio media Praha-16MB/sec,490K­č,měsíční výpovědní lhůta,optické spojení.
Doplňuji:
to není jenom pro Prahu,ty jsou roztažený po celých Čechách.

Další odpovědi
dudu

Využíváme připojení kabelem od UPC. Za internet 10Mb plus balíček Start /asi 15 programů digiTV/ je nám účtováno Kč 599/měs. Jsme velmi spokojeni.

kokoťenko

Přes telefon 02,rychlost nic moc,měsíčně 150,– stačí to…pokud nechcete něco stahovat.Počáteční vklad..cena telefonu

martina1

my máme bezdrátový od Netair.Modem a antéma stály 2500Kč a platíme295Kč/mě­síc.Jsme velice spokojeni,máme nějakou střední rychlost,ale v pohodě stahujeme i filmy.Ale ti mají pokrytí asi jen tady u nás.

GangstaHelper

Máme UPC, tarif máme ještě pořád ten od karnevalu, Turbo 3M, rychlost už máme ale 20/1,5Mb. Je to přes kabelovku.

Platíme 780Kč, což je stejná cena, za jakou jsme měli od začátku ten 3M ještě od karnevalu.

Spojení je stabilní, v tomto roce nám to snad ještě nikdy nevypadlo. Loni zhruba 3×, vždy na pár hodin nebo ani hodinu.

Jestli přejít k levnějšímu? UPC v současnosti nabízí lepší rychlost za stejné peníze, jako platíme. Takže na ně hodlám vlítnout.

K levnějšímu bych asi nešel, i když si myslím, že i s rychlostí 10Mb bych si zase tak nestěžoval. Doma máme ale připojené 3 počítače, takže někdy by to prostě už nebylo ono.

Levnějšího dodavatele, který by nabízel takto stabilní služby, bych asi nenašel.

anonym

na to je nejjednodušší rada tato … Zavolej všem potenciálním konkurentům včetně tmobile a volny.cz … zeptej se jakou lepší nabídku ti dají . oni ti ji dají ( ne z oficiálního ceníku když zavoláš) a pak volej do o2 a řekni jim že odcházíš za lepším … a Hádej co se stane … o2 ti nabídne ještě lepší cenu aby sité udržela … jednoduché a funguje to vždy… vůbec se nedivej do ceníku, nezdrzuj se s tím… pracuj pouze s větou " nabídnete mi něco lepšího než konkurence" a telefonem

eva

Já platím měsíčně 450 kč,mám smlouvu na dva roky a zapojení jsem měla zdarma,ale známí platí od jiných firem i 200 – 300.A to měli zapojení za korunu.

ReHu

Já platím v Pard. 430,– Kč. Výpovědní doba 3 měsíce.
Podívej se na net na poskytovatele, myslím, že se někdo výhodnější najde.

NickD

Ve městě,E-Consulting 36MB/s 320,–Kč/měsíčně+32 TV programů s měsíční výpovědní lhůtou.
Upozorňuji,že mám možnost mít až 60MB ze cca 600,–Kč + 70TV programů.
Na vesnici: 4MB za 680,–Kč+instalace,mon­táž,reuter,wi­fi a aktivace dalších cca 2200,–Kč při pořízení.