Viktorie II.

Močí fena tak, že při močení zvedá zadní nohu?

Před malou chvíli mne vytočil soused, který obvinil moji fenku z toho, že mu pomočila v jedné třetině pytel s brambory. Je to možné? Já ji za ty roky co ji mám ještě neviděla, že by provedla takovou lumpárnu.

Nejlepší odpověď
nyjono

Některé feny to takto dělají. Některé jen někdy.
A také některé feny někdy značkují, naše třeba ano, a to pak záleží na tom, jaký je k místu přístup. Pokud jen ze strany, pak je potřeba zvednout nožku.

Další odpovědi
paul1

Nemám takovou zkušenost, jen ty fenky, co jsem viděl, včetně naší, když močí, tak zadní nohy mají rozkročené.

zjentek

Moje Fanynka vždycky přičapla.

To mu postříkala nějaká volně procházející kočka a protože ji nechytil při činu, tak hned hledá nejjednodušší řešení, to je jasný a pes je blízko. Ještěže neobvinil tebe!

Drap

Tak jak píše myjono. Neni to nic nezvyklého

Viktorie II.

annas, nechápu proč je v jedné větě dvakrát „močení“? Můžete mi to odborně vysvětlit?

annas

Výraz močení není uvedený 2×,. jednou jde podst. jméno, podruhé o sloveso.

Bohužel sloveso močit není možné nahradit zájmenem. Zá-jmeno zastupuje jméno, nikoliv sloveso.

Viktorie II.

Drape, nezvyklé to není. Ani jednou to neudělala a najednou se ji chtělo sousedovi pomočit brambory?

da ny

Všechno může být jednou poprvé ;)