vagonik

Jak na to, aby se mobil LG „kamarádil“ s SD kartou?

Zdravim,

mam mobil LG L90, Android 5.0.2. Vsechno funguje krasne, ale jen do doby, nez do nej dam jakoukoliv SD kartu. Pak se extremne cely system zpomali, a nejde vubec pouzivat. Prosel jsem ceska i zahranicni fora, ale nic jsem nenasel.

Nemate nekdo nejaky napad?

Odpovědi
Petr1491

Ahoj, v prvé řadě bych do toho telefonu zkusil vložit jinou kartu. Navíc, dáváš tam správnou velikost? Nedáváš tam třeba moc velkou, kterou telefon nepodporuje? (Asi to na funkci telefonu nemá vliv, ale je potřeba zkusit všechno.)

Dochy

  1. zkontroluj jestli je karta podporovaná
  2. Naformátuj ji přímo v tom mobilu

Pokud to nebude fungovat, reklamoval bych mobil.