jozefnovotny

Mobil do 3 tisíc s kvalitním fotoaparátem?

Má někdo zkušenosti s nějakym levným mobilem s dobrým fotakem? Dřiv sem měl samsung trend plus a měl luxusni fotak s 5mpx a ted mám Sony xperia e4 taky s 5mpx fotakem ale stojí za hovno

Odpovědi
Vlcek02

No hezky fotí iPhone,ale ty jsou drahé:/ pokud chceš fotit doporučuji koupit fotoaparát;)

Ex-pert

Zdravím,

celkem mile mě překvapil Acer Liquid Z520, který má 8Mpx a celkem je to za ty peníze slušná koupě. Zkoušel jsem ho v prodejně, škoda že nemá WP. :)

Zdroj: http://www.ob­chody24.cz/mo­bilni-telefon-acer-liquid-z520-16-gb-cerny