simsalabim

Mix nejpopulárnějších písniček

Spolužáci si teď často pouštějí takový mix písniček, chtěla bych si ho stáhnout, ale nevím, jak ho najít. Vím, že je to mix nejpopulárnějších písniček 2013 (a asi i 2012), trvá okolo 8 minut a hned na začátku hraje Whistle (a ještě něco). Kdybyste někdo věděli, kde ho můžu najít, pošlete mi prosím odkaz (stačí i třeba jenom na youtube).
Děkuju ;)

Nejlepší odpověď
tekumseh

Já teda nevím, ale nebylo by jednodušší se zeptat těch spolužáků než tím spamovat tady?

Další odpovědi
Damiana

Zkus si to projít.
http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=best+songs+of+2013&o­q=Best+son&gs_l=y­outube.1.2.0l10­.3988.8408.0.10998­.8.6.0.2.2.0.224­.954.0j5j1.6.0­...0.0...1ac.1­.11.youtube.E­XY9mi9hDDc