Putin

Míváte depresivní pocity po přečtení oblíbené knihy?

Chápu, jak jste moji otázku pochopili, možná jsem to ale myslel tak, že když dočtete nějakou knihu, kterou si skutečně oblíbíte a dočtete ji, tak máte smutný pocit, že už žádný další díl nebude a nevíte, co se s hlavními postavami stalo dále. Stalo se vám to někdy? 🙂

Nejlepší odpověď
mosoj

Nemám.
Lexx : Zde je můj názor o letech na Měsíc. Hned tak nebudou !

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/byli-americane-skutecne-na-mesici

Příspěvek je z doby, kdy ještě stálo za to psát zde rozsáhlé odpovědi.
Nyní se opravuje gramatika. Starého psa nepředěláš.

Další odpovědi
ten který je

To nemám.Když ale kniha byla dobrá,tak o ní dost přemýšlím.

lexx

jo…na ZŠ před mnoha léty jsem hltal sci-fi literaturu a prognózy tenkrát byly asi takové:
1990 – stálá základna na Měsíci
2000 – pilotovaný let na Mars
2005 – sestava inteligentního kyborga
2010 – těžba nerostů z pásma asteroidů
atd…
nic se z toho nesplnilo
o genocidě, hladomoru a globální krizi…nikdo jaksi nenapsal nic

KatkatkaW

Je-li to moje oblíbená kniha, pak je zřejmé, že jsem ji již několikrát četla a ještě mnohokrát číst budu, takže nevidím důvod k depresivním myšlenkám. Leda že by byla velmi depresivní ta kniha, ale to žádná z mých oblíbených knih není.

Luxx

nečtu depresivní knihy

nejlulu

jo

Šidlo

nuž, toto mám dávno poriešené čítaním viacdielnych príbehov

ak je aj ten viacdielny román dobrý, koniec je dobre urobený a je mi to ľúto len trochu

Lexx: dystopické sci-fi? hunger games idú mimo vás? škoda, nie je to čítanie pre dievčatá, ako sa to často prezentuje...­..brutalitou a ponaučením sa to blíži ,,normálnej" vojnovej literatúre (akože zbohom zbraniam a tak)…to len filmy sú dosť povchné

lota

Ano. Nemusí to být jen kvůli těm postavám, ale prostě proto, že to čtení bylo příjemné a už to skončilo – kniha je dočtena.