♥♥♥

Minuta volání?

Kolik stojí minuta volání??? Opravdu 7 Kč?
díky za odpověď
Doplňuji:
Volání v mobilu, omlouvám se za nepřesnouz otázku…
nechci žádné voláni za 2,50 a takovéhle prostě obyčejné volání mobilem, když si nabiju kredit a pak zavolám tako kolik to stojí…

Nejlepší odpověď
Bedy

No záleží jaký máte tarif a u jakého jste operátora. Pokud budete chtít pomoct s výběrem levnějšího telefonování, tak klidně mi napište soukromou zprávu a můžeme něco vymyslet, jestliže voláte za 7 Kč/minuta – to je opravdu moc…

Já třeba mám minutu volání v základu za 4,90 Kč. Ale vzhledem k tomu, že mi volá dost lidí, tak mi U:fon za každou minutu příchozího hovoru z cizí sítě vrací 0,50Kč, takže nakonec faktura je na míň peněz…

Další odpovědi
mosoj

Kolik je ti let ?
Doplňuji:
Když nechceš volat za 2, 50.- , musíš halt volat za 5 a více !

BANAN93

tarify našich zlodějských operátorů se dají nastavit na třeba levnější volání a držší SMS a naopak záleží co kdo chce – 2× to snad jde nastavit bezplatně jinak to stojí snad 100Kč
Doplňuji:
na podobné účely máš operátora(na lince), který ti poradí co chceš využívat
nikdo zde netuší co máš nastaveno

terry

7 kč za minutu volání je opravdu hodně moc. Nechtěla bych být tím, kdo to platí.
A volání je různě drahé. Podívej se na stránky T-mobilu, Vodafonu a O2. Tam vyhledej předplacené karty. I ty mohou být různé. Nebo se můžeš stavit na některé pobočce.