Adri ..

miniaplikace ve win 7, proč mi nejdou?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Mám win 7 a jsou tu miniaplikace na plochu. Když si stáhnu i jiné, nejdou mi ani nainstalovat, prostě nic. Umíte poradit?
Doplňuji:
Když to chci nainstalovat, objeví se mi tohle:

C:/Users/Adri­ana/Downloads/twe­etz31.gadget
Nespecifikova­ná chyba

Odpovědi
badisko

hele mas v pocitaci nainstalovanou Javu ..?…zjistis to bud tak ze otevres ovladaci panely a tam bude videt …kdyz tak ji updatuj ..nebo si stahni novou a znova nainstaluj ..jo tu starou by jsi musela pri instalaci te nove nejdrive odinstalovat …aplikace potrebuji Javu pokud ji nemas mas smulu ..PC je potrebuje celkove na spoustu veci take ..http://www.o­racle.com/technet­work/indexes/dow­nloads/index.html nebo na stahuj.cz …ale nejdrive nam rekni jesli ji tam mas nebo ne …zatim nic nestahuj ani neinstaluj..!!!!

pl4toon

Zkuste stáhnout z jiného zdroje např. tady: http://www.twit­tergadget.com/
Předpokládám správně že máte 64bit windows? Některé gadgety jsou špatně napsány a neumí správně adresovat v 64bit windows. Jestli ani z jednoho zdroje tento gadget nebude fungovat korktně, budete ho muset nahradit jiným podobným, ovšem funkčním.
Doplňuji:
A jak píše badisko, Javu třeba mít a .NET Framework taky.

NemamSlov

co ti pise pri instalacii?