Axe

Je potřeba .NET Framework?

ke správnému chodu GTA:SA nebo SA:MP?
Doplňuji:
Takže pro bezproblémový chod CoD 4 nebo GTA:SA (SA:MP) .NET Framework není potřeba ?

Odpovědi
setapouch

Pokud to pisi v prerekvizitach…
.NET Framework je soubor knihoven usnadnujici vyvoj aplikaci. Napr. kdyz chci odeslat ping, vyuziju knihovnu System.Net .NET Frameworku a napisu tri radky kodu. Nemusim se starat o sockety, nemusim studovat RFC, to za mne udelal Microsoft.
To, co napsal ptac… bez komentare, dobre snad jen na aprila nebo Silvestra.
Doplňuji:
Aplikace psane pro („s pomoci“ – vyuzivajici) .NET FW bez jeho instalace nelze spustit.

ptáč

Já bych se na framework vysral. Protože je k hovnu. Hele, rychlý přístroj, ten PC, grafika a framework je akorát na svoji aktualizaci, a na zpomalování. Nikde při žádné hře když čekneš taskmgr, že by byl potřeba framework. Akorát když ho odinstaluješ, pak se při aktualizacích znovu nabízí a při neopatrné aktualizaci je v prčítači zpět. Já myslím že je to na hovno a že když tam není spousta dalších běžných věcí, jako třeba program s rámečkem na prohlížení webcam kterou tam zasuneš, tak taková kravina tam ani nesmí být. Všiml jsem si že framework je v aplikaci v odlišném operačním systému na bázi Linux – Android. Tam dejme tomu, ať to tam je, to zabírá pár Mega. Ale na Windousech, já to tam mám taky, už jsem to jednou odinstalovával, tam je to na nic. Kor když čovek neví čemu to souloží. Tam to bere čas k plnohodnotnému používání PC a aktualizace a zprovoznění trvá fakt půl dne. Je to hrůza a hnus. Framework ignoruji od doby, kdy jsem ho hodinu odinstalovával. A to vše žere proud. Vem si, že celá plechovka s monitorem žere 300 W za hodinu. U teho Androidu v nějakým mobilu nemáš spotřebu ani 10 W/hod. Já myslím že framework je na hovno a nikdo z impotentních odborníků nedokáže ani všeobecně vysvětlit k čemu taková krávovina je. Když dáš hekrovi svoji IP adresu s veleváženou pomocí emailu od seznam čé zet, tak ti to tam prolustruje jak ledničku. Jinak kolem těch her, to je snad pouhé náboženství.

badisko

klid nepotrebujes a pokud ho potrebovat nejaka aplikace bude tak ti nabidne jeho stazeni… tedy drtiva vetsina …

McArthur

.NET Framework potřeba je, protože na něm jede drtivá většina ovladačů grafických karet a bez těch se prostě neobejdeš.

Jinak souhlasím s ostatními, že .NET je otravný program, který jen zdržuje.