misicka2310

Mimino a pitný režim?

Ahoj mám 4 měsíční mimčo kolik by měl asi zhruba vypít za den čaje?
Doplňuji:
No ale my jsme na Umělé víživě na bebě tak to se počítá i to mlíko co vipije nebo by mělo vypít litr čaje za den? to on mě vypije maximálně 250ml

Nejlepší odpověď
kropitko

U každého miminka je to individuální. Když jsem kojila,tak malá nechtěla čaj,její lékařka říkala,že se nic neděje,že přísun tekutin má v mateřském mléku. Teď už pije sunar a čaj a různé šťávičky si dá málokdy. Když jsem si lékařce stěžovala,tak říkala,že se nic neděje,že nutit jí nemám…

Další odpovědi
panenka

Miminko by mělo vypít kolem jednoho litru za den tekutin zde v odkaze ti Misicko posílám tabulku kolik by mělo miminko vypit tekutin za den
Doplňuji:
Pokud ho máš Misicko na umělé stravě mrkni se zde do odkazu na Video

Zdroj: http://www.mi­minko.com/clan­ky/pitny-rezim-deti-99.html