jirka koc.

Miluji holku a ona o tom neví. Jsem bisexuál. Co mám dělat?

Odpovědi
JežíšKristus

Můžeš napsat knihu. Dělat se toho dá spousta. Být tu quentos, tak ti řekne, ať se nejdřív naučíš česky.

elkon

Tak jí to řekni, možná tě nekopne do zadele. Ale spíše asi jo.

Kepler

Když ji miluješ, není co řešit. Že jsi bisexuál nemusí vědět a když tak to přijme. Ovšem s klukama budeš mít utrum.

anonym

A s čím? Že jí milujete? Nevím, jak to mezi vámi je, to musíte vědět sám, jaký asi bude výsledek toho, když jí to řeknete. Že jste bisexuál? S tím nic neuděláte, to lze jen přijmout. Já jsem asexuál, taky bylo těžké to přijmout a žít s tím, ale vždycky to jde. Jen upozorňuji, že trvá dlouhá léta tyhle věci přijmout a naučit se odolávat nenávisti ostatních lidí.

jirka koc.

Příspěvek smazán administrátorem.