MadAnnie

Metodika a metodologie diplomové práce???

Mám to uvedeno (zadáno vedoucím) v osnově diplomové práce mezi praktickou a teoretickou částí, ale absolutně nevím co to znamená… A nejspíš bych k tomu měla něco napsat, ale otázkou je CO vlastně? Děkuji za odpovědi a názory 🙂

Nejlepší odpověď
Lucijej

Metodika je postup práce. V rámci DP jistě děláš nějaký výzkum, takže tam zapíšeš přesný postup práce – co, kde, jakým způsobem, za jakých podmínek, potřebné podklady a pomůcky,výpočty, nebo výběr otázek v dotazníku, stanovené podmínky…
Tvoje škola určitě má někde na svých stránkách uvedenou metodiku DP, tak tam najdeš nejjistější informace
Např.: www.pf.jcu.cz/stru/ka­tedry/pgps/zpr­acovani_DP_BP­.pdf