Avatar uživatele
Lucy13

Meteorit......

Na internetu jsem četla, myslím že v roce 2082 spadne na naši planetu meteorit. Je to 100%?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, Osbourne, iceT před 5018 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

bohuzel myslim,ze v roce 2082 tady nebude nikdo z nas.aspon ja urcite ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

V roce 2082 tu já už asi nebudu a co se týče LUCY tvé otázky tak na ní ti odpovím že už tady bylo hodně předpovědí že se někde něco stane a nestalo se osobně tomu proto nevěřím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Já četla 2282 přibližně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

takových stoprocentních předpovědí už bylo… žádná předpověď není stoprocentní, ani meteorologická.
Byly tu už i teorie, že i kdyby srážka byla nevyhnutelná, budeme do té doby schopni meteor odklonit nebo rozbít, ještě než vstoupí do naší atmosféry…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

100%- ní není nikdy nic. V tomto tématu si netroufám odhadovat. Nikdy není všechno na 100%, ale také není nikdy nic vyloučeno. Navíc to je za pěkně dlouhou dobu, takže bližší informace teprve budou. Myslím, že je těžké odhadovat takovou dobu dopředu. Já ani nepočítám s tím, že v roce 2082 tady budu 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Já myslela, že konec světa bude v roce 2012?! Takže bude nebo nebude? Já už mám sbaleno, myslela jsem, že to je 100%. 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek