Lgee

Mělo by se ve školách zakázat sexuální oblečení?

Ne že bych byl nadržený, ale je to neprospěšné a vulgární, škola má sloužit k učení a nemá to být erotický klub.
Mám na mysli zakázat např. Příliš zvýrazňující legíny,minishortky, tílka, průsvitná trička, silonky, apod.

Nejlepší odpověď
Drap

Bezva nápad. Jen b mně zajímalo, kdo bude určovat, které oblečení je sexuální a které už ne. To, že se v tobě plaší hormony, neni společenský problém. To si budeš muset vyřešit sám.

Další odpovědi
aliendrone

Hloupost. Začneš školou, pak pracovištěm (má se tam přeci pracovat, ne?) a přes nakupování v nákupních střediscích a cestování veřejnou dopravou skončíš v burkách či jiných prostěradlech. :(

Jako „mužský šovinista“ kálím na genderokravení a harasment. Prostě si nemohu dovolit upřít právo ženám být krásné a sexy včetně mít potěšení z toho, jak na ně chlapi zírají slintajíc s otevřenou hubou (potažmo chlapům upřít pohled na takové sexy ženy – jedno ruku v ruce s druhým). Opakuji že jde o ZÍRÁNÍ, nikoliv rovnou o plácnutí přes zadek (jakkoliv by se mi to někdy líbilo ;) :D), to už je takříkajíc „přes čáru“. A hysterické feministické oškliffky si můžou pindat o „obtěžujících pohledech mužských prasat“ co chtějí.

Zvykej si. Vím, že obzvláště jarní období (po zahalené zimě) je pro chlapy obzvláště těžké, ale patří to k věci. Myslím, že se tomu říká „volání jara“. Až si „vrzneš“, tak se ti uleví, bude to jednodušší, uvidíš. ;) :D :D

led

Lgee, máte plnú pravdu Mustafa by vás pochválil.

Sexuálne, alebo erotické? V tom je rozdiel. Vážne pochybujem, že by do školy chodili v sexuálnom oblečení.
V zimnom období textilná ulita zakrývala krivky tela, čím aspoň čiastočne dievčatá a mladé ženy spĺňali požiadavky Koránu a jeho proroka Mohameda. Ale malo by sa uzákoniť, že ľudský tvor ženského pohlavia, bez ohľadu na zemepisné súradnice musí byť po celý rok zahalená tak, aby nebolo vidno ani kúsok pokožky.
Vždy na jar, keď sa začína vonku otepľovať, nielen dievčatá, ale aj chlapci vytiahnu ľahšie oblečenie a ajhľa, odrazu je vidno, kto sa pod tým zimným vrecovitým oblečením schovával.
Ale… dnes je iná doba a muslimská móda u nás neplatí… zatiaľ. Ľudia a možno aj vesmíran aliendrone, veria, že u nás platiť ani nebude.

paul1

Jo a nosit unoformy, jako na Kubě či Rusku.

_Bůh_

Učit se můžeš po večerech, škola je určena pro sexuální styk.

Ametyst

Jasně: zákazy, příkazy, regulace, buzerace. To j naše budoucnost. Jak chce i EU vyrobit genderově neutrálního beztvarého člověka, zatímco většina lidí jsou stejně muži a ženy, dívky a chlapci. Co takhle vyhlásit o tom referendum? To jediné bude fér.

iceT

Si můžeš jít stěžovat třeba k řediteli, že takto oděné dívky odvádějí tvou pozornost. Sbal ještě pár další kluků, kterým toto oblečení vadí a třeba uspějete. Ale pochybuju.

da ny

Každý zákaz je zásah, do svobodné vůle člověka.
Vám by mělo být fuk, kdo co nosí.
Pokud shledáváte toto oblečení do školy, jako „závadné“ /“Mám na mysli zakázat např. Příliš zvýrazňující legíny,minishortky, tílka, průsvitná trička, silonky, apod.“/, vraťte se do středověku. Zbavte se svého puritánství, pozorování okolí, nepřejícnosti, netolerance a nesnášenlivosti k ženám/dívkám.
Soustřeďte se na školní výuku, domácí přípravu. Dožeňte nedostatky v českém jazyce. Přestaňte řešil wolowiny. Vidíte, to co chcete vidět = erotický klub ;D

Školní uniformy jsou výsadou, především prestižních středních a vysokých škol na ZÁPADĚ ;D Nejen na Kubě, v Rusku, Číně či Japonsku aj.

aliendrone

led>>> Ó jarní kvítku přepůvabný, TO SI PIŠTE, že v to doufám! Jakkoliv snadno podlehnu zlatistému blyštění cihliček s vyraženým znakem ryzosti (a že to JE krásný pohled!), tak bohužel dodnes jsem při jejich zhlížení nezažil takové emoce, jako při pohledu na pěknou babuchen. Jakožto ženě Vám to ale nemohu vysvětlit a to i v případě, že by to mělo smysl. Což nemá, s ohledem na rychle se blížící datum 30.dubna, muehehehe! ;) :D :D

led

Lgee,
Drap není Dráp,
Drap má krátky dráp… (pazour)
Drapovi blyští oči jako kocourovi, když cítí myš pod drápy.
Vlk se tluče zuby, orel nohama, drápy.

Promiňte Drape.

Lgee

Aliendrone – mě to nezajímá, mě to odpuzuje jen pokud se mi někdo líbí po jiné než sexualní stránce, tak si myslím že pokud to někdo nosí je to děvka, a jak pak má člověk na toho samého člověka koukat jako na normálního?

aliendrone

Lgee>>> Sorry, jsem ještě z doby 2 pohlaví. Pokud tě opuzuje pohled na sexy oblečené ženy, vidím to tak, že spadáš do kategorie některého nového pohlaví jako „bojová helikoptéra“ včetně. A v tom hypermodernu se vážně nevyznám, nemám s tím žádnou zkušenost. Vyjma známé existence buzíků, kterým se jen tak pro potěšení rozbíjí tlama, když se svým teplením začnou otravovat. Možná ti pomůže někdo mladší a zběhlejší. ;) :D

Lgee

Mám rád sladké a něžné, pokud mají něco sexy oblečené tak musí být výše uvedené + povaha. Jinak na tom nic nevidím, ráno se můžu vy***t.

led

Lgee, už nie je stredovek. Pozrite si kalendár.

Lgee

Mám na mysli to že když se někdo ukazuje něco to vypovídá o osobnosti.

Lgee

Dráp – ty asi neumíš číst, z 95% mi to přijde nechutné.

Schluker

Lgee – a ze 100% je to jen a jen tvuj problem.