jsemjá

Měli jste rádi Chucka Berryho?

Chuck Berry byl americký známý kytarista a zpěvák a jeho písničky jsou super. Poslouchám je a chci se zeptat jestli jste ho měli taky rádi? Jestli ho neznáte, tak si ho pusťte.

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, tak před dvaceti lety jsem měl období, kdy jsem ho poslouchal docela často…

Další odpovědi
Rokio

Neměl, protože ho neznám.

Emefej

Ano, před 60 lety jsem ho poslouchával.

Justin1

Ano, vzpomínám si, že jsem si jednou někdy v devadesátých letech nahrával na kazetu písničky z televizního pořadu o něm. Obecně mám rád rock’n’roll a ještě obecněji hudbu s výraznou melodií a výraznými akordy v doprovodu.