Měli jste nějakou patálii se zdobením vánočního stromečku ?!

Odpovědi
zjentek

nee, šlo to úplně hladce:
http://letecka­posta.cz/375860801
,),),)

WeeBear

Samozřejmě (u nás se najde každé Vánoce nějaký zádrhel 😁 ). Máme velký umělý stromek a praskl nám stojan… Zdobili jsme včera odpoledne, už nešlo nic dělat a stromek nedržel balanc (něco málo držel, v kulatém stojanu se upevňuje ve třech částech, praskla jen jedna), tak provázek a přivázat ke garnýži! 😁 Nic moc etické, ani oku lahodící řešení, ale stromek musí být.

Jaktože se tak ptáš? Také bylo něco? Poděl se. 😉

Sůwa

Zjentek, to jsi mi chtěl udělat radost, viď? Jen tak dál, ještě určitě pár příležitostí najdeš… 😉

zjentek

jseš chytrá holka ,)

marci1

ad „zjentek“ super, stromek počtvrté. nechcete si ho nastavit jako svůj avatar ? 🙂 🙂 🙂

zjentek

nene ..to je jenom pro závistníky a posměváčky, jak píše věrka ,)