Monzenk

Měli by takovým holkám zakázat Facebook?

https://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=46­8386679991945&set=a­.335470416616906­.1073741826.10000461851­6313&type=1&the­ater¬if_t=pho­to_reply&__mref=m­essage_bubble

Lamalam.. pff, jde o jejich chování, je mi jedno koho mám v přátelích.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Spíš rovnou zakázat existenci :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=NQ3SCbzU9_o asi tak :) jestli to myslej vážně, tak teda nestačím zírat.
Stejně tiše doufám, že jednou fejsbůček totálně krachne a třeba tihle lidi budou skákat v zoufalství z mostu :P
Fejsíček je myslím od 13 let, takže jestli jim už 13 bylo, holt se nedá nic dělat…

Další odpovědi
anonym

Nemůže za to jak ji ostatní vnímají a co s ní udělali,vždyď ona se jenom přispůsobuje okolí v,kterém žije,tak co.

anonym

Proč?
Vždyť má ten prst vedle.

Četnik

Rozhodně

střevo

Ta Imvu a Bikárová sou mulatky z Indie ?
Fujtajbl šeredy

Lamalam

Proč zakazovat? Že ona si tě nechtěla přidat do přátel?

ReHu

Zakázat je zbytečné.
Každý svého štěstí strůjce. Takže jaké si to děvče udělá, takové to bude mít 🙂

ivzez

Ty holky za to až tak nemůžou.
Zajímalo by mne, jestli jsou jejich rodiče svéprávní…

gecco

RyuzakiKate → zakázat existenci těch holek???
😉
I blbky mají na světě svá místa…

Monzenk

Bordelu že ? :D

RyuzakiKate

Přece musíš vědět, že to vždycky myslím ze srandy ;)