NikOlkáá

Měla bych u něj šanci?

Když jsme byli v divadle seděla jsem u NĚJ a on mě pořád provokoval a bylo to super,ale když jsme se vrátili do školy byl zas normální a skoro se se mnou nebavil. O hodinách se na mě podívá,usměje a občas mrkne,ale o přestávce je zas takový divný. Někdy o volných hodinách mě zas provokuje a je strašně v pohodě.. Řikaj,že bych šanci měla,ale já moc nevím..Co myslíte?
Doplňuji:
A myslíte,že se stydí? nebo spíš nemá zájem?

Nejlepší odpověď
Terryle

Stydí se před kamarádama a možná i před holkama – nechce, aby si toho někdo všim, tak dělá, že mu jsi ukradená :) Prostě kluk v tomhle věku.
Předpokládám, že na něj máš kontakt – tak mu to řekni na rovinu. Že bys zašla do kina, ale nechce se ti samotné, jeslti by nešel taky… nebo jestli by ti neporadil s tímhle a tímhle úkolem… a tak, určitě na něco přijdeš :) Ale neptej se ho přede všema, to by se určitě vyděsil a jen by to shodil, aby si nepřipadal divně. Pošli mu smsku nebo se ho zeptej, když budete spolu a bude v pohodě.