Fugas666

jak na holku ktera mi rekla ze u ni mam mozna sanci a ona rekla mozna a druhy den si nasla kluka ?

Ahoj tady fugas líbí se mi jedna holka s kterou uz jsem chodil vcera jsem se ji ptal jestli bych u ni mel jsete sanci a ona mi rekla ze mozna jo a druhy den si nasla kluka prosim pomozte mi nevim co mam delat ?

Nejlepší odpověď
bolak

Máš snad nějakou hrdost né?! Ptát se holky jestli bys u ní měl ještě šanci, to je jako kdybys přiznal že chodit s tebou je pod její úroveň.

A to že ona ti řekla „možná jo“, to je pěkně namyšlená odpověď, nemyslíš? S tou bys to vyhrál čoveče :)
Doplňuji:
S pozdravem, Vaše Bravíčko.

Další odpovědi
Dlostev

Už je to tu jako Bravíčko..

manon

Neptej se už nikdy žádné holky, jestli máš u ní šanci. Buď si myslíš, že máš a jdeš do toho, anebo si myslíš, že nemáš a měl by ses poohlédnout jinde.

Beer4Real

jak píšeš našla si už kluka tak s tím už radši nic nedělej. Ten koho má je asi větší frajer jako ty a určitě do ní nevalil jestli má šanci :D Buď chlap Fugasi!!

hanulka11

ona ti nic neslíbila -vždyť řekla jen možná .....
je smutné se někoho doprošovat, copak nemáš žádné sebevědomí, člověk sám přeci pozná zda o něj ten druhý stojí.....život tě naučí…
jdi dál – na světě je holek

panxnotdead

Počkat než se s ním rozejde a pak se o ní pokusit.

FOX.IK

Asi nijak:D:D:D

gnosis

pro ostatni: jasne, vypada to tu jako rubrika „laska, sex a trapeni“ ale tohle potrebuje akutni pomoc.

jestli ji chces, ukaz ji, ze ji za to stojis, presvedc ji, ze te potrebuje. ale to jak o ni pises malinko prozrazuje, ze je to nevyzrala slepicka, ktera ti bud ukazuje, ze muze mit kolik kluku chce aby se pred tebou vytahla nebo ti ublizila, nebo je to typ, ktery bude roztahovat nohy na potkani. kazdopadne – tahle za to nestoji, ruce pryc.

terry

Jestli si našla kluka za 1 den, tak asi moc nehledala.
A pokud už má někoho jiného, tak se nevnucuj.
Najdeš jinou, která chce tebe.