zjentek

Měla by městská policie pokutovat neposlušné občany z důvodu zakládání nelegální skládky odpadu na nevhodném místě?

Mohla by dnes městská policie pražské části před bývalou vilou K. Gotta pokutovat neposlušné občany coby zakladatele nelegální skládky odpadu?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejde o zakládání skládky, ale o projevy piety.

Další odpovědi
Ametyst

Chybí ti represe a ještě více represí při jakékoliv zámince?

ivzez

Na pokutu bych to neviděla, ale nebyla by od věci
možnost nařídit takovým občanům odklizení nelegální skládky.

Tím ovšem míním skutečnou skládku, nikoliv svíčky,
věnce nebo květiny coby projev úcty či piety.
Ostatně k tomu už se vyjádřila i m.č. Praha 5 → úklid
zajistí Technické služby.