jirka F

Měl jsem jí, i když ji neznám, zazpívat tuto píseň?

Jedna slečna na aut. st. brečela a já měl sto chutí jí zazpívat ,„Pproč pláčeš, hloupoučká? Tak neplakej, tak neplakej, vždyť už jsi dávno velká a paní učitelka tě má nejraději, k čemu pláč není proč není nač…“ atd.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Rokio

B) ne

Myslím si, že by to nebylo vhodné a taktní.

Další odpovědi
df

C) mám jinou odpověď

Mohl jsi jí navrhnout, že jí zazpíváš, jestli se jí uleví.

Filip84

B) ne

  1. Jsi trapný: proč chceš zpívat někomu píseň, u které neznáš ani její slova? 🙄
  2. Sis nevzal prášky na hlavu? Nebo Ti nesedlo kakao? Nebo bude ouplněk? Nebo bude nov? Nebo máš „krámy“? Ne, nemyslím to nijak zle, ale co se děje, že vymyslíš takovou 🤪 gumárnu? Nebo jsi také člen Československého klubu autistů? No ne, Rokio🤪, který je jeho presidentem, protože je autista, jak tři nohy, tak i on nějak vypochopil, že holce, která pláče, je absolutně nevhodné zpívat, že je „hloupoučká“ (inter alia).

Vhodné by bylo, kdybys k ní přišel, podal jí kapesník a klidným tónem, potichu, se jí zeptal, jestli pro ni nemůžeš ještě něco udělat, třeba jestli nechce obejmout. A na to nepřijdeš? Gumo, vole, hlavně, že se furt montuješ do druhých a hraješ si tu na morálního guru! 🙄🤦‍♀️🤪

Proč mají tak bytostnou potřebu „pomáhat“ hlavně ti, co maj sami dost, že? (ta otázka je řečnická, já to moc dobře vím, proč tomu tak je! 😅)

Jdi se změřit! 🙄🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

Kelt

B) ne

Kdybys ty byl v podobné situaci tak by se ti to také nemuselo líbit, kdyby tak někdo na tebe reagoval. A každý může mít nejrůznější důvod , proč nějak reaguje.

elkon

B) ne

Filip84

A nyní ještě něco úplně jiného: muž s žížalou v nose! 😎😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Pepa25

Ta slova jsou poněkud jinak: https://super­music.cz/skupi­na.php?idpies­ne=878640&sid=

jirka F

Pepa ¨25 děkuji za upřesnění ale v takové situaci asi člověk nevzpomenme jak zní celá ta píseň.

Filip84

jyřýk🤪: Takto otázka nestojí. Když já, do minuty po tom co mne vzbudíš v 2 00 AM, ti zazpívám všecky sloky My hen wlad fy nhadau, nebo Rule, Britannia! velšky, tak otázka zní, proč člověk, který není s to si zapamatovat ani text banální písničky v mateřském jazyku má urputnou potřebu ji někomu zpívat coram publicum, nota bene v nejnevhodnější situaci?